Dochádzka, výkazy práce a súvisiace agendy | Fusio
361
page-template-default,page,page-id-361,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Dochádzka, výkazy práce a súvisiace agendy

Ako Vám Fusio môže pomôcť s evidenciou dochádzky?

Ocenili by ste možnosť jednoduchého zápisu dochádzky do informačného systému, jej editáciu, vytváranie prehľadov, previazanie so súvisiacimi agendami a automatizáciu nadväzujúcich procesov? Využili by ste, napríklad, možnosť previazania agend Dochádzka, Dovolenka, Stravné lístky či Objednávky? Potrebovali by ste dáta prehľadne graficky zobrazovať? Chceli by ste dostávať pravidelné reporty či ľahko zdieľať informácie s oprávnenými pracovníkmi?

Ako vedúci pracovník, vedúci projektového tímu či mzdová účtovníčka, môžete, napríklad, dostávať pravidelné automatické reporty s podkladmi pre ľahký výpočet miezd alebo kontrolu pracovného času stráveného na konkrétnych zákazkách.

Ako užívateľ Fusio budete môcť svoju dochádzku do systému ľahko zaznamenať, a to vďaka možnostiam automatického predvyplnenia dochádzky pre Váš bežný pracovný deň či jednoduchej editácii, hromadnému zadávaniu alebo výberu pracovných činností z prednastavených zoznamov a číselníkov.

Prehľadné grafické rozhranie, ktoré je možné prispôsobiť na mieru Vašim potrebám a procesom, Vám umožní jednoduchú a rýchlu orientáciu, editáciu i kontrolu zaznamenaných údajov. Používatelia aj vedúci môžu mať rýchly prehľad o zostávajúcej dovolenke, dňoch práceneschopnosti, hodinách odpracovaných pre dané projekty / objednávky a pod.

Previazanie súvisiacich agend, ľahké zdieľanie informácií s oprávnenými pracovníkmi a automatizácia procesov zaistí vytvorenie potrebného workflow. Súčasťou záznamu dochádzky môže byť, napríklad, aj prepojenie s agendou Dovolenka a zabezpečenie schvaľovacieho procesu žiadostí o ňu či automatické vyplnenie schválenej dovolenky do Dochádzky či Výkazu práce príslušného zamestnanca.

Pamätajte, prosím, že konkrétna podoba agendy Dochádzka či Pracovné výkazy vo Vašej spoločnosti alebo organizácii záleží len na Vás, Vašich potrebách a zabehnutých procesoch. Fusio sa Vám prispôsobí na mieru.

Hlavné výhody evidencie dochádzky vo Fusio:

 • Možnosť previazania Dochádzky so súvisiacimi agendami (Dovolenka, Stravné lístky, Objednávky a pod.)
 • Automatizácia procesov a workflow (schvaľovací proces, podklady pre výpočet nároku na stravné lístky a pod.)
 • Reporting a notifikácia pre oprávnených pracovníkov (mzdová účtovníčka, vedúci projektov / zákaziek a pod.)
 • Grafické prehľady
 • Ľahké zadávanie dochádzky aj následná editácia (automatické predvyplnenie podľa vašich potrieb, hromadné zadávanie, výber z prednastavených zoznamov pracovných činností a pod.)

Inšpirácia Fusio: Ukážka možnosti previazania agend v systéme Fusio

Inšpirácia Fusio: Ukážka možnosti predvyplnenia Vašej dochádzky

Inšpirácia Fusio: Ukážka možnosti editácie záznamov

Inšpirácia Fusio: Ukážka možnosti hromadného zadávania viac dní naraz

Inšpirácia Fusio: Ukážka záznamov viac typov dochádzky

Inšpirácia Fusio: Ukážka reportu podkladov pre mzdy z dochádzky

Inšpirácia Fusio: Možnosť previazaniea s agendou Dovolenka

Inšpirácia Fusio: Možnosti nastavenia schvaľovacieho procesu u agendy Dovolenka

REFERENCIE

Čo oceňuje manažment?

Čo oceňujú zamestnanci?

Prečo Fusio?

Benefity Fusio

Na čo slúži Fusio

Výhody systému Fusio

Ako Vám Fusio uľahčí prácu

Nasadenie Fusio do praxe

 

Pomôžeme vám s evideniou a procesmi:

 

 • Navrhnite si sami
  Nástroje Fusio Vám umožnia vytvoriť si informačný systém, aký potrebujete. Na mieru si navrhnete agendy, workflow aj reporting. Inšpirovať sa môžete už zrealizovanými riešeniami.

 

 • Previazanie svidencií
  Vďaka Fusio zlúčite rôznorodé agendy vo vyspelom systéme, zbavíte sa papierových aj napr. excelových evidencií, zautomatizujete procesy a budete mať ich vedenie pod kontrolou.

 

 • Rýchla implementácia
  Systém Fusio rýchlo uvediete do života a ľahko prispôsobíte aktuálnym zmenám vo Vašich procesoch. Zaobstarať si ho môžete aj formou prenájmu. Znížite si tak počiatočnú investíciu.

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*