Vozový park | Fusio
369
page-template-default,page,page-id-369,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Vozový park

Ako Vám Fusio môže pomôcť so správou vozového parku?

V systéme Fusio môžete napríklad u všetkých firemných vozidiel evidovať termíny servisných prehliadok (technická prehliadka, meranie emisií, a pod.) a poistných zmlúv (havarijné poistenie, povinné ručenie, a pod.).

Fusio automaticky dohliadne na platnosť potvrdenia a s dostatočným predstihom reportuje príslušnému vodičovi či správcovi blížiaci sa termín potrebného obnovenia dokladu.

Už sa Vám nestane, že by niektorému z vozidiel prepadla technická prehliadka. Fusio Vás ochráni pred sankciami a pokutami.

Inšpirácia Fusio: 4 kroky pre ľahkú evidenciu platnosti

servisných prehliadok a zmlúv

Výhody evidencie servisných prehliadok a zmlúv vo Fusio:

 • Spoľahlivý dohľad nad termínmi (reporting a notifikácia)
 • Včasná notifikácia (podľa Vašich predchádzajúcich nastavení)
 • Prehľadná evidencia vozidiel (EČV, vodiči, správcovia, spotreba paliva, najazdené kilometre, technický stav, výbava, a pod.)
 • Prevencia sankcií

REFERENCIE

Čo oceňuje manažment?

Čo oceňujú zamestnanci?

Prečo Fusio?

Benefity Fusio

Na čo slúži Fusio

Výhody systému Fusio

Ako Vám Fusio uľahčí prácu

Nasadenie Fusio do praxe

 

Pomôžeme vám s evideniou a procesmi:

 

 • Navrhnite si sami
  Nástroje Fusio Vám umožnia vytvoriť si informačný systém, aký potrebujete. Na mieru si navrhnete agendy, workflow aj reporting. Inšpirovať sa môžete už zrealizovanými riešeniami.

 

 • Previazanie svidencií
  Vďaka Fusio zlúčite rôznorodé agendy vo vyspelom systéme, zbavíte sa papierových aj napr. excelových evidencií, zautomatizujete procesy a budete mať ich vedenie pod kontrolou.

 

 • Rýchla implementácia
  Systém Fusio rýchlo uvediete do života a ľahko prispôsobíte aktuálnym zmenám vo Vašich procesoch. Zaobstarať si ho môžete aj formou prenájmu. Znížite si tak počiatočnú investíciu.

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*