Šablóny dokumentov | Fusio
381
page-template-default,page,page-id-381,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Šablóny dokumentov

Ako Vám Fusio pomôže so správou šablón?

Potrebujete presadiť používanie aktuálnych šablón? Používajú sa u Vás vo firme často staré verzie dokumentov, akými sú napríklad predlohy zmlúv, obchodných ponúk, špecifikácií, formulárov či hlavičkového papiera? Ukladáte šablóny na zdieľaný disk a Vaši pracovníci volia často „cestu menšieho odporu“, kedy namiesto „preklikávania sa“ k aktuálnej šablóne použijú tú, ktorú si uložili lokálne, keď s ňou pracovali naposledy? Informujete užívateľa pracne ručným rozosielaním e-mailov a niekedy na niekoho aj zabudnete? Alebo pre istotu rozosielate e-maily vždy všetkým a príjemcovia správu niekedy ignorujú, pretože vedia, že sa ich často vôbec netýka? Fusio Vám pomôže.

Vo Fusio sú šablóny pre používateľov ľahko dostupné, vrátane pohodlného vyhľadávania. Je tu jednoduché nastaviť pridelenie šablóny konkrétnym ľuďom, najlepšie podľa ich rolí. A o aktualizácii šablóny informovať užívateľa automaticky – a len tých, ktorých sa to týka.

Vo Fusio si môžete ľahko prispôsobiť obsah evidencie. Väčšina firiem sa zrejme rozhodne evidovať údaje, ako sú názov šablóny, jej správca, vymedzenie platnosti, verzie a podobne. Z vašich individuálnych potrieb však môžu vyplývať ďalšie evidované údaje, ako frekvencia revízia šablóny, kategórie, pridelenie zamestnancom a podobne. Fusio si tak prispôsobíte presne Vašim potrebám.

Stretli ste sa s tým, že šablóna dokumentu bola zastaraná a nikto sa včas nepostaral o jej aktualizáciu? Keď sa mení adresa, logo alebo telefónne číslo, napadne každého, že je potrebné prejsť všetky šablóny a aktualizovať ich. Čo ale napríklad zoznam referenčných zákazníkov v šablóne ponuky? Spomenie si niekto pravidelne, že by bolo vhodné zaradiť nových, zaujímavých klientov, ktorých prítomnosť v referenciách zvyšuje Vašu prestíž?

S Fusio máte po starostiach. K šablóne priradíte správcu a nastavíte početnosť pravidelnej revízie – podľa potreby trebárs raz za pol roka alebo za rok. Fusio správcu včas upozorní na nutnosť revízie a po preverení či aktualizácii mu umožní predĺžiť platnosť šablóny.

Vďaka reportingu môžu byť užívateľom zasielané informácie o každej zmene jednotlivo alebo formou všeobecného reportu napríklad raz týždenne, ak sa niečo zmenilo. Správcovia šablón môžu dostávať upozornenia na potrebu vykonania revízie. Pri nevybavení revízie včas môže byť tiež upozornený nadriadený. Je to na Vás.

Inšpirácia Fusio: Ukážka evidencia šablón dokumentov

Výhody evidencia šablón vo Fusio:

 • Upozornenie na potrebu aktualizácie (reporting a notifikácia)
 • Distribúcia aktuálnych šablón používateľom
 • Dohľad nad používaním aktuálnych verzií dokumentov
 • Reporting a notifikácia (upozornenie na novo pridané dokumenty, na šablóny po termíne revízie a pod.)
 • Prehľadné zoznamy (zavedenie poriadku do dokumentov)
 • Filtrovanie a vyhľadávanie podľa kategórií (typ, správcu, dátum dokumentu)
 • Jednoduchý prístup k dokumentom
 • Prístupové oprávnenia (dáta v bezpečí)
 • Koniec stratám dokumentov
 • Previazanie s nadväzujúcimi evidenciami (s konkrétnymi projektmi, objednávkami, pracovníkmi a pod.)
 • História zmien
 • Jednoduchá definícia údajov, ktoré je potrebné evidovať (presne podľa Vašich potrieb)
 • Jednoduché úpravy a rozšírenie systému v budúcnosti (intuitívne systémový editor)

REFERENCIE

Čo oceňuje manažment?

Čo oceňujú zamestnanci?

Prečo Fusio?

Benefity Fusio

Na čo slúži Fusio

Výhody systému Fusio

Ako Vám Fusio uľahčí prácu

Nasadenie Fusio do praxe

 

Pomôžeme vám s evideniou a procesmi:

 

 • Navrhnite si sami
  Nástroje Fusio Vám umožnia vytvoriť si informačný systém, aký potrebujete. Na mieru si navrhnete agendy, workflow aj reporting. Inšpirovať sa môžete už zrealizovanými riešeniami.

 

 • Previazanie svidencií
  Vďaka Fusio zlúčite rôznorodé agendy vo vyspelom systéme, zbavíte sa papierových aj napr. excelových evidencií, zautomatizujete procesy a budete mať ich vedenie pod kontrolou.

 

 • Rýchla implementácia
  Systém Fusio rýchlo uvediete do života a ľahko prispôsobíte aktuálnym zmenám vo Vašich procesoch. Zaobstarať si ho môžete aj formou prenájmu. Znížite si tak počiatočnú investíciu.

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*