Dovolenky | Fusio
363
page-template-default,page,page-id-363,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Evidencia dovoleniek

Ako Vám Fusio môže pomôcť s evidenciou dovolenky?

Potrebujete systém pre efektívnejšie podávanie žiadostí o dovolenku, jej prehľadnú evidenciu, plánovanie, schvaľovanie žiadostí aj, napríklad, distribúciu informácií o naplánované dovolenke v rámci Vašej spoločnosti? Radi by ste nahradili programy typu MS Excel alebo papierové žiadanky a využili možností automatizácie procesov, ľahkého zdieľania informácií, workflow a reportingu? Fusio Vám pomôže.

Pomocou Fusio môžu, napríklad, pracovníci elektronicky žiadať o dovolenku. O ich žiadosti bude notifikácií upozornený nadriadený, ktorý dovolenku v systéme schváli alebo zamietajú. Ak žiadosť zabudne do potrebného termínu vybaviť, obdrží report s upozornením na nevybavené žiadosti o dovolenku. Každý pondelok môžu byť, napríklad, všetci zamestnanci spoločnosti (alebo u väčšej firmy len príslušného oddelenia) informovanie pomocou reportu o aktuálnej dovolenke svojich kolegov. Budete môcť graficky zobrazovať stav čerpania dovolenky – Vašej aj kolegov, príp. zobrazovať naplánovanú dovolenku.

Tip: Prepojte agendu Dovolenka s agendami Dochádzka, Výkazy práce, Stravné lístky a Zákazky a využite naplno výhod automatizácie procesov, workflow či reportingu. Inšpirovať sa môžete tu: Dochádzka, výkazy práce a súvisiace agendy.

Hlavné výhody evidencie dovoleniek vo Fusio:

 • Reporting a notifikácia
 • Centrálne evidované dovolenky
 • Pohodlné zažiadanie a schválenie
 • Grafické prehľady a informácie o prítomnosti kolegov
 • Náhrada papierových žiadaniek (Vaše žiadosti sa už nebudú strácať a zostávať
  nevybavené)

Inšpirácia Fusio: 5 krokov pre ľahkú evidenciu dovolenky

Inšpirácia Fusio: Prehľad čerpania dovolenky zamestnancami v priebehu roka

Inšpirácia Fusio: E-mailové schvalovanie a oznámenie o zmene stavu žiadosti o dovolenku

Inšpirácie Fusio: E-mailové reporty o nadchádzajúcej dovolenke

REFERENCIE

Čo oceňuje manažment?

Čo oceňujú zamestnanci?

Prečo Fusio?

Benefity Fusio

Na čo slúži Fusio

Výhody systému Fusio

Ako Vám Fusio uľahčí prácu

Nasadenie Fusio do praxe

 

Pomôžeme vám s evideniou a procesmi:

 

 • Navrhnite si sami
  Nástroje Fusio Vám umožnia vytvoriť si informačný systém, aký potrebujete. Na mieru si navrhnete agendy, workflow aj reporting. Inšpirovať sa môžete už zrealizovanými riešeniami.

 

 • Previazanie svidencií
  Vďaka Fusio zlúčite rôznorodé agendy vo vyspelom systéme, zbavíte sa papierových aj napr. excelových evidencií, zautomatizujete procesy a budete mať ich vedenie pod kontrolou.

 

 • Rýchla implementácia
  Systém Fusio rýchlo uvediete do života a ľahko prispôsobíte aktuálnym zmenám vo Vašich procesoch. Zaobstarať si ho môžete aj formou prenájmu. Znížite si tak počiatočnú investíciu.

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*